FantaSTikon 2016

Druga konvencija fantastike, igre i znanstvene fantastike FantaSTikon održava se na FESB-u od 22. do 24. srpnja ove godine.

FESB ugošćava po drugi put jedinu splitsku konvenciju ovakve vrste, koju ove godine organizira novoosnovana Udruga za fantastiku, igre i znanstvenu fantastiku F&ST iz Splita.

Na konvenciji je lani sudjelovalo oko 80 predavača, autora, voditelja radionica i sličnih te oko 400 mladih posjetitelja.

U programu:

Veliki autori stripa, fantastične i SF književnosti, 11 sati filmova, znanstvena predavanja, radionice za djecu i mlade te igranje – tri dana igranja društvenih igara.

Ulaz na konvenciju je slobodan za studente i zaposlenike FESB-a, učenike osnovne škole i djecu koja još ne idu u školu.

Nastava je gotova, ispiti su završili, počinje ugodno zanimljivo ljeto.

Dođi s ekipom na FantaSTikon !

Više na facebooku FantaSTikon ili na www.fantastikon.com ili samo dođite na FESB.

Osim zabave za sve najuspješnije u turnirima i kvizovima organizator dijeli i zanimljive nagrade.