Odluka Senata o pokretanju postupka izbora za članove Senata Sveučilišta u Splitu

Na 109. sjednici Senata Sveučilišta u Splitu, održanoj dana 26. rujna 2024. godine pod točkom 4. dnevnog reda, pokrenut je postupak izbora članova Senata Sveučilišta u Splitu.

Glasovanje za izbor članova Senata održat će se dana 28. listopada 2024. godine od 09.00 do 16.00 sati.

Kandidature za članove Senata podnose se Povjerenstvu isključivo putem pošte preporučeno ili na protokol Rektorata Sveučilišta u Splitu s naznakom „Za Povjerenstvo – ne otvaraj“ u pisanom obliku s potpisom kandidata u roku od 15 dana od objave ove Odluke.

Kandidat se može predložiti isključivo osobno odnosno ne može ga predložiti druga fizička ili pravna osoba.

Kao glasačko mjesto za nastavnike Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu predviđeno je biračko mjesto -1 (Sveučilišna knjižnica u Splitu, na adresi Ruđera Boškovića 31). Glasovati mogu svi birači koji u utvrđenom vremenu osobno pristupe biračkom mjestu uz predočenje javne isprave s fotografijom.

Prilog: