Slobodna mjesta na FESB-u i upisi u jesenskom upisnom roku ak. god. 2024./2025.

Slobodna mjesta na FESB-u za upis studenta u I. godinu sveučilišnih i stručnih prijediplomskih studija u jesenskom upisnom roku za akademsku godinu 2024./2025.:

Sveučilišni prijediplomski studij Broj slobodnih mjesta
Redoviti Hrvatski iseljenici Kandidati izvan EU
Elektrotehnika i informacijska tehnologija 42 2 2
Strojarstvo 57 3 3
Industrijsko inženjerstvo 33 2 2
Brodogradnja 19 2 2

Stručni prijediplomski studij Broj slobodnih mjesta
Redoviti Hrvatski iseljenici Kandidati izvan EU
Elektrotehnika 20 2 2
Strojarstvo 23 0 0
Brodogradnja 12 0 0
Računarstvo 4 2 2

Svi maturanti, koji su putem sustava kroz NISpVU (www.postani-student.hr) ostvarili pravo upisa na FESB-ove prijediplomske studijske programe, putem SMS-a 19. rujna 2024. dobiti inicijalnu poruku dobrodošlice, s kojom otvarate poveznicu i potvrđujete upis. Potvrda upisa se može izvršiti do petka, 20. rujna 2024. do 12:00 sati.

Važna napomena: Molimo vas da unutar sustava NISpVU (www.postani-student.hr) upišete ispravni broj mobitela na kojem možete primiti SMS poruku, i važeću e-mail adresu.

Više informacija o postupku upisa kao i o dokumentaciji koju treba pripremiti za upis možete pronaći na poveznici za: