Natječaj za dodjelu stipendija Hrvatskog registra brodova

Hrvatski registar brodova raspisuje natječaj za odabir 2 redovna studenta/ice sveučilišnih diplomskih studija brodogradnje i/ili strojarstva s našeg Fakulteta za stipendiranje do kraja studija.

Kandidat/kinja mora udovoljavati sljedećim uvjetima:

• da je redovni student 1. ili 2. godine sveučilišnih diplomskih studija brodogradnje i/ili strojarstva.
  • poznavanje engleskog jezika, minimalno samostalni korisnik razina B2

Prednost će imati kandidati(kinje) zainteresirani(ne) za zapošljavanje u Hrvatskom registru brodova nakon završetka studija. Visina stipendije iznosi 200 eura mjesečno i isplaćivat će se do kraja redovnog studiranja. Krajnji rok za podnošenje prijava je do utorka, 10. listopada 2023. godine.

Prijave sa životopisom, dokazima o redovitom studiranju i prijepisom ocjena sveučilišnog prijediplomskog studija i/ili diplomskog studija dostavljaju se putem zemaljske pošte na adresu: HRVATSKI REGISTAR BRODOVA, Marasovićeva 67, 21000 Split ili se šalju na adresu elektroničke pošte: kadrovska@crs.hr.

Više informacija moguće je dobiti pozivom  na broj telefona: +385 21 408 127.