STUDENTI U SVIJETU FINANCIJA na Ekonomskom fakultetu u Splitu u srijedu 18.10.

Početak školske godine već je iza tebe, prva stipendija samo što nije stigla, a uz predavanja i učenje nije bilo vremena za razmišljanje o otvaranju računa u banci. Ako ti još k tome priče o transakcijskim računima, studentskim karticama ili kreditima zvuče kao znanstvena fantastika rezerviraj svakako predavanje „Studenti u svijetu financija“ u svom kalendaru.

Kada? U srijedu 18. listopada od 12 do 14 sati.

Gdje? U Svečanom amfiteatru Ekonomskog fakulteta u Splitu.

Kratkim uvodnim govorom predavanje će otvoriti Udruga za promicanje informatičkog menadžmenta (IMEF) koja okuplja proaktivne studente i mlade zainteresirane za teme iz područja informatizacije i ekonomije, a zatim će uslijediti radionica na temu „Financijska pismenost“ koju će održati zaposlenici Poslovnice mobilne prodaje Zagrebačke banke. Sudjelovanjem u radionici dobit ćeš priliku susresti se s osnovnim financijskim pojmovima i njihovom primjenom u svakodnevnom životu. Kako bismo ti olakšali samostalnu primjenu svega naučenog u radionici, zaposlenici Zagrebačke banke upoznat će te s proizvodima namijenjenima isključivo mladima: Paket za mlade (uz poseban osvrt na internet i mobilno bankarstvo), Studentski kreditiMastercard Student kartica i blog za mlade www.tkokaze.hr. Dodatno predavanje održat će specijalisti iz HR-a koji će s tobom podijeliti svoja iskustva kako napisati dobar životopis, gdje nakon fakulteta, kako napisati molbu za posao i kako se najbolje pripremiti za intervju, odnosno kako uspješno napraviti prve korake u poslovni svijet. Nakon predavanja, tim Zagrebačke banke bit će na raspolaganju za sva pitanja i individualne razgovore. Također, bit će postavljena i „chill zona“ gdje možeš ugovoriti Paket za mlade za 0 kn, kao i dovesti prijatelja u Zabu te tako osvojiti prigodan Zaba Pack.

Stoga, dođi na predavanje i saznaj kako upravljati svojim financijama još jednostavnije.

Vidimo se!