Odluka Senata o pokretanju postupka izbora za članove Senata Sveučilišta u Splitu

Odlukom Senata donesenom na sjednici održanoj 29.06. 2017. godine pokrenut je postupak izbora članova Senata Sveučilišta u novom sazivu.

Izbori će se provesti 19. rujna 2017. godine od 9 do 16 sati. Kandidat se može isključivo OSOBNO prijaviti. Kandidature za članove Senata podnose se poštom ili osobno na protokol Rektorata do 12.09. 2017. godine. Kao glasačko mjesto za nastavnike Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu predviđeno je biračko mjesto -1 (Sveučilišna knjižnica u Splitu, na adresi Ruđera Boškovića 31). Glasovati mogu svi birači koji u utvrđenom vremenu osobno pristupe biračkom mjestu uz predočenje javne isprave s fotografijom.

Prilog: