Slobodna mjesta na FESB-u i upisi u jesenskom upisnom roku

Rok za prijavu studijskih programa je 19. rujna 2017. godine do 15:59 sati.

Slobodna mjesta na FESB-u za upis studenta u I. godinu preddiplomskog sveučilišnog i preddiplomskog stručnog studija u jesenskom upisnom roku za akademsku godinu 2017./2018.:

Preddiplomski sveučilišni studij

Broj slobodnih mjesta

Elektrotehnika i informacijska tehnologija

23

Strojarstvo

46

Industrijsko inženjerstvo

42

Brodogradnja

36

Preddiplomski stručni studij

Broj slobodnih mjesta

Elektrotehnika

32

Brodogradnja

20

Računarstvo

13

Strojarstvo

31

Pristupnici koji, u jesenskom roku, kroz NISpVU (www.postani-student.hr) ostvare pravo upisa u I. godinu preddiplomskog sveučilišnog i stručnog studija trebaju u dvorani A125 u sljedećim terminima dovršiti upisni postupak:

• 20. rujna 2017.g. od 09:00 do 14:00 sati sveučilišni preddiplomski studij
    • 21. rujna 2017.g. od 09:00 do 13:00 sati stručni preddiplomski studiji

Više informacija o postupku upisa kao i o dokumentaciji koju treba pripremiti za upis može se pronaći ovdje. Pristupnici koji budu imali nepotpunu dokumentaciju neće moći ostvariti upis. S obzirom da će se podjela svjedodžbi o položenoj državnoj maturi obaviti 21. rujna 2017., istu je moguće dostaviti naknadno 25. rujna 2017.

U slučaju da nakon provedenih upisa ostane slobodnih mjesta na pojedinim studijskim programima, dana 21. rujna u 14:00 sati u dvorani A101 obavit će se spuštanje kvalifikacijskog praga i prozivka pristupnika koji su neposredno ispod praga za pojedine studijske programe. Oni pristupnici koji ne budu nazočni na prozivci neće moći ostvariti upis. Također pristupnici koji ostvare pravo upisa nakon spuštanja kvalifikacijskog praga moraju imati pripremljenu dokumentaciju za upis, popis koje se može vidjeti ovdje. Pristupnici koji budu imali nepotpunu dokumentaciju neće moći ostvariti upis.