Radionice za pisanje projekata za natječajna sredstva

Studentski zbor Sveučilišta u Splitu dana 18. ožujka 2017.godine (subota) organizira radionice o pisanju projekata i programa za natječajna sredstva od upisnina studenata Sveučilišta u Splitu.

Radionice će se održati u novim prostorijama Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu na Poljudu, Zrinsko-Frankopanska 38 (bivši Pomorski fakultet).

Raspored radionica po kategorijama:

• Znanost i tehnologija 10:00 – 12:00
    • Kultura, umjetnost i sveučilišni mediji 14:00 – 16:00
    • Studentski sport 16:00 – 18:00

Za kategoriju “Znanost i tehnologija” provedene i uspješne projekte predstavit će udruga Dump i student pojedinac Branimir Jurun.

Za kategoriju “Kultura, umjetnost i sveučilišni mediji” provedene i uspješne projekte predstavit će udruga SKAC i student pojedinac Jakov Salečić.

Za kategoriju “Studentski sport” provedene i uspješne projekte predstavit će Splitski sveučilišni sportski savez.

Na radionicama su dobrodošli svi zainteresirani studenti, predstavnici studentskih zborova, studentske udruge i drugi.