Predavanje: Prof. Dr.-Ing. Hong-Seok Park – Advanced Manufacturing Technology for Industry 4.0

U ponedjeljak, 24. listopada 2016. s početkom u 10:15 u dvorani C407 održati će se predavanje pod naslovom:

Advanced Manufacturing Technology for Industry 4.0″

Predavač: Prof. Dr.-Ing. Hong-Seok Park, direktor Laboratory for Production Engineering, School of Mechanical Engineering, University of Ulsan, Južna Koreja.

Prof. Park je diplomirao na RWTH u Aachenu, a doktorirao na University of Hannover Njemačkoj. Dopredsjenik je KSAE (Korean Society of Automotive Engineers), KSPE (Korean Society of Precision Engineering), urednik časopisa Auto Journal of KSAE, te Journal of Manufacturing Technology, BioInfo, član više svjetskih akademija, a održao je mnoga pozvana predavanja. Za svoj znanstveni rad dobio je niz priznanja.

“Industrija 4.0” obuhvaća integraciju suvremenih informacijsko komunikacijskih tehnologija (ICT) s konvencionalnom fizičkom proizvodnjom i procesima, što omogućuje razvoj novih tržišta i poslovnih modela. Prof. Park će prikazati korejski koncept Industrije 4.0, te rezultate istraživanja u Laboratory for Production Engineering, University of Ulsan.